راست – درست سلامت سیاسی بهداشت دولت روحانی

راست – درست: سلامت سیاسی بهداشت دولت روحانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واقعا مشکلی جهت حضور بانوان تماشاگر در بازی های ملی نداریم / احمدی

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تصویب آیین نامه کمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای، گفت: کلوب ها باید نسبت به حضور خانواده ه

واقعا مشکلی جهت حضور بانوان تماشاگر در بازی های ملی نداریم / احمدی

احمدی: واقعا مشکلی جهت حضور بانوان تماشاگر در بازی های ملی نداریم

عبارات مهم : اخلاقی

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تصویب آیین نامه کمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای، گفت: کلوب ها باید نسبت به حضور خانواده ها در ورزشگاه ها همکاری کنند.

عبدالحمید احمدی با حضور در غرفه ایسنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها راجع به بعضی پرسشها و پرسشها فرهنگی که گاها در دیدارهای حساس ورزشی شاهد هستیم و نیز راهکارهای مورد نیاز جهت حل و فصل بی اخلاقی ها در ورزش، اظهار کرد: در مجموع نباید پرسشها فرهنگی را محدود و منحصر به فضای ورزش کنیم آیا که فضای ورزشی متاثر از فضای جامعه هست. در واقع نمی توانیم بین این دو فضا تفاوتی قائل شویم ولی در فضای ورزشی چون محیط ورزشی است و هیجانات بالاست شرایط کمی متفاوت هست. جهت نمونه در دیدار استقلال و پرسپولیس که هم پیشینه زیادی دارد و هم کرکری های زیادی بین هواداران دو تیم وجود دارد به طور طبیعی انتظار می رود که این هیجانات در ورزشگاه به اوج خود برسد.

واقعا مشکلی جهت حضور بانوان تماشاگر در بازی های ملی نداریم / احمدی

وی ادامه داد: واقعیت آن است که در سال های گذشته کارهای زیادی جهت اصلاح پرسشها اخلاقی و فرهنگی در فضای ورزشگاه ها انجام دادیم ولی هنوز به وقت نیاز داریم. همچنین کلوب های ما باید حرفه ای شوند آیا که در ماه های گذشته چالش حرفه ای شدن و تهدیداتی که از سوی AFC نسبت به کلوب های کشور عزیزمان ایران شده است است را شاهد بوده ایم. رعایت شرایط حرفه ای مشمول بر تمام بخش ها می شود و مختص پرسشها فنی و مالی نیست لذا باشگاههای ما هنوز با شرایط حرفه ای فاصله زیادی دارند بنابراین یکی از موضوعاتی که انتظار جدی وجود دارد هم از سوی وزارت ورزش و جوانان و هم از موضع مردم و هم از موضع نهادهای بین المللی آن است که کلوب ها در رشته های پرطرفدار عنوان ساماندهی هواداران در قالب کانون های هوادارای و پاسخگویی راجع به آنچه که در بین هواداران می گذرد را به طور جدی در دستور کار باشگاهها قرار بگیرد.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان در ادامه صحبتهایش افزود: در وزارت ورزش و جوانان در سه سال گذشته بحث ساماندهی امور فرهنگی را از طریق تصویب نظام نامه فرهنگی و ورزشی که از سوی رییس جمهور به وزارت ورزش و جوانان و سایر نهادها ابلاغ شده است است را پیگیری کردیم. در شرایط کنونی تمام توان مان را به کار گرفته ایم تا نظام نامه را به صورت کامل اجرا کنیم. همچنین فاکتورها و دستورالعمل های مناسبی در فدراسیون ها، کلوب ها و نیز وزارت ورزش و جوانان آینده نگری کردیم. اخیراً نیز آیین نامه کمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای را به دستور وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی ورزش مصوب کردیم که در حال حاضر این آیین نامه در نزد نهادهایی است که عضو کمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای هستند و با معرفی نمایندگان دستگاه ها نخستین جلسه این کمیته را با حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل می دهند.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تصویب آیین نامه کمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای، گفت: کلوب ها باید نسبت به حضور خانواده ه

احمدی در مورد ساختن فرهنگ ها و سازوکارهای مورد نیاز جهت حضور خانواده ها در ورزشگاه ها و نیز اقبال مسئولان جهت حضور بانوان در استادیوم های ورزشی، گفت: باید به دو توصیه اشاره کنم؛ توصیه اول آنکه مسئول تام و کامل حضور خانواده ها در ورزشگاه ها تنها وزارت ورزش و جوانان نیست و سایر نهادها هم باید در اجرای چنین تصمیمی همکاری و مشورت کنند. توصیه دوم آنکه جهت حضور بانوان و خانواده ها در بازی های ملی واقعا مشکلی نداریم چون در چنین دیدارهایی فضای ورزشگاه ها یکدست و بسیار مناسب است و تنها باید در مورد درهای ورودی و خروجی و تسهیلات سخت افزاری جهت حضور خانواده ها آینده نگری شود. جهت بازی های باشگاهی هنوز شرایط جهت حضور بانوان فراهم نیست که آن هم به آمادگی خود کلوب ها باز می گردد. کلوب ها باید در این زمینه ها آمادگی ارزش را نشان دهند. همانگونه که کلوب ها حقوق مربوط به حق پخش، اسپانسرینگ، تبلیغات و بلیت فروشی را جهت خود می دانند باید بحث هواداری و حضور خانواده ها را نیز جزو حقوق و وظایف خود در نظر بگیرند و نسبت به پیگیری این مورد مدیریت های مورد نیاز را انجام دهند.

احمدی در آخر خاطرنشان کرد: اقبال جهت حضور خانواده ها در ورزشگاه ها از سوی وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر کاملا مشهود است آیا که ما موظف به پاسخگویی به همه مردم کشور عزیزمان ایران هستیم و اینگونه نیست که پیگیر پرسشها مربوط به ورزش در حوزه مردها باشیم. باید به همه مطالبات ورزش هم در بخش مردها و هم در بخش بانوان پاسخ مناسب داده شود.

واقعا مشکلی جهت حضور بانوان تماشاگر در بازی های ملی نداریم / احمدی

واژه های کلیدی: اخلاقی | جوانان | خانواده | ورزشگاه | کمیسیون فرهنگی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs